Tarsus Güven Diyaliz Merkezi

Tel: 0 324 627 55 44 - 627 56 66 GSM: 0 507 441 50 43

E-Mail: tarsusguvendiyaliz@hotmail.com - info@tarsusguvendiyaliz.com

Tarsus Güven Diyaliz Merkezi

Diyaliz ve Hemodiyaliz Hizmetlerimiz

Diyaliz Merkezimiz; Hastalarına sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sunmak amacı ile kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

Hemodiyaliz Hizmeti

Merkezimizde kronik böbrek yetmezliği tanısı ile konulmuş hastaların diyaliz tanısı konulmuş hastaların diyaliz öncesi takipleri ve tedavileri yapılmaktadır. Hepatit B li hastalar için ayrı bir oda ayrı bir hemşire ve personel bulunmaktadır. Merkezimizde Sorumlu hekimler hemodiyaliz sertifikalı iç hastalıkları uzmanı hemodiyaliz hemşireleri diyaliz teknikerleri diyetisyen ve teknisyenlerden oluşan kadromuz ile haftada 6 gün 3 seans diyaliz hizmeti vermekteyiz.

Laboratuvar Hizmeti

Hastalarımızın tahlilleri Sağlık Bakanlığının öngördüğü periyotlarla ve düzenli olarak yapılmaktadır. Alanında seçkin ve güvenilir il içinde ve il dışında anlaşmalı bulunduğumuz laboratuvarda en son teknoloji ile donatılmış hassas ölçüm yapılabilen cihazlarla yapılmaktadır.

Servis Hizmetleri
Merkezimiz kış aylarına 3 yaz aylarında 4 adet servis aracı ile hizmet vermektedir. Hastalarımızı tecrübeli şoförlerimiz ve servis araçlarımızla güvenli ve konforlu bir şekilde evlerinden alı tedavileri tamamlandıktan sonra evlerine bırakmaktayız. Ayrıca fiziksel engelli hastalarımız için personel desteği ve özel donanımlı nakil aracımız mevcuttur.

Diyaliz Merkezimiz ile iletişime geçmek için tıklayınız.
Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye'deki diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

Tarsus Güven Diyaliz Merkezi sahip olduğu tecrübeli personeli ile "Hemodiyaliz" alanında hizmet vermektedir. Ayrıca bu hizmet kapsamında ve tamamlayıcı olarak;
1- Taşıma servis hizmeti
2- Diyetisyen hizmeti
3- Kahvaltı/ hafif yemek hizmeti
4- Her hasta için ayrılmış TV
5- Ücretsiz internet hizmeti verilmektedir.

ANLAŞMALI KURULUŞLAR
1- SGK
2- GSS
3- Özel Sigortalı Hastalar tedavi görebilmektedir.

Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi diyaliz ve hemodiyaliz hastalarımıza konforlu ve rahat bir ortamda tedavi hizmeti vermektedir.

Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi Olarak Tüm Hastalarımıza Acil Şifalar Dileriz.

Loading...
Tarsus Güven Diyaliz Merkezi